عنوان : ره آوران صنعت برق
آدرس اینترنتی : http://www.rasbco.com
توضیحات :
شركت ره آوران صنعت برق از سال 1384 با بهره گیری از كادر مجرب خود در بخش طراحی و مهندسی فعالیت خود را در ساخت و تولید انبوه بردهای كنترل هوشمند، شارژرهای باتری و منابع تغذیه سوئیچینگ آغاز نمود.

متخصصین ما با تکیه بر دانش و تجربه در زمینه طراحی و تولید سیستم های سوئیچینگ و اینورتری و بهره گیری از آن در صنعت جوشكاری و برشكاری در سال1386، اولین دستگاه جوش اینورتر پرتابل سبك، كم حجم و دارای قابلیت های منحصر به فرد را با نو آوری در طراحی و ساخت و هدف صرفه جویی در مصرف انرژی، تولید نمودند.

گروه ره آوران صنعت برق با تلاش بی وقفه موفق به تولید انواع دستگاه های جوش اینورتر آپشنال شده و اخیراً با توجه به پیشرفت هایی که در بهسازی صنعت ساختمان کشور محقق گردیده، مصمم شد تا رسالت خود را جهت رسیدن به این هدف انجام دهد و اولین دستگاه جوش اینورتر گل میخ زن 2000 آمپر (StudWelding) عرشه فولادی به همراه تفنگ جوشکاری گل میخ زن (gun) و هم چنین اولین دستگاه جوش فیکساتور ورق در ایران را جهت استفاده در سقف های عرشه فولادی تولید نماید.

سپس با اجاره دستگاه با اپراتور و اجرای سقف، نیاز مشتری را به صورت کامل شناسایی کرده و دستگاهی با کیفیت و با کارایی منحصر به فرد و خدمات پس از فروش سریع به بازار ارائه داده است.

در جهت ارتقا كیفی محصولات، با به روزكردن دانش فنی و نظارت دقیق متخصصین هر بخش بر مراحل تولید دستگاه جوش، محصولاتمان را بهینه کرده ایم تا محصولی با كیفیت بالا به مصرف كنندگان مختلف در صنعت جوش و برش ارائه دهیم، سرانجام با حمایت و تشویق مصرف کنندگان و بهره گیری از نظرات ارائه شده توانسته ایم به عنوان مجموعه ای پیشرو از نظر فنی-تخصصی، خود را به جامعه صنعتی کشور معرفی نماییم.

کلمات کلیدی :
عرشه فولادی، دستگاه جوش، اینورتر، استادولد، دستگاه جوش اینورتر، دستگاه جوش دیجیتال، اینورتر جوشکاری، سقف عرشه فولادی، دستگاه جوش ایرانی
تعداد دفعات بازدید از لینک : 1422