عنوان : شركت فالق صنعت
آدرس اینترنتی : http://www.falegh.com
توضیحات :
دستاوردهای شركت فالق صنعت بعنوان یكی از عظیم ترین شركتهای پیمانكار عمومی در سطح كشور و خاور میانه ، بیانگر اعتقاد و ابرام مدیران و اعضاء این مجموعه به آرمان ، دیدگاه و اصول ارزشی و بنیادین مجموعه می باشد . شركت فالق صنعت با تعریف زمینه های فعالیت خود به شرح ذیل :

صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی
صنایع تبدیلی كشاورزی
صنایع جانبی كارخانجات شكر
صنایع معدنی و كارخانجات سیمان
طرحهای آب و فاضلاب و تصفیه خانه
صنایع شیمیایی

برنامه ریزی های لازم جهت ارائه خدمات مورد نیاز طرحها و پروژه های عمرانی و صنعتی در گروه های فنی و مهندسی ، ساخت و تامین تجهیزات و ماشین آلات ، نصب و راه اندازی ، مدیریت و كنترل پروژه ها ، آموزش و خدمات پس از فروش را طراحی و اجرا نموده است.
برآیند اجرای برنامه ریزی های بعمل آمده، استفاده از توانمندیهای متخصصین متعهد در زمینه های مختلف، شركت فالق صنعت را موفق به نصب و راه اندازی و تحویل شش واحد صنعتی استحصال شكر از نیشكر به ظرفیت هر واحد یكصد هزار تن در سال نموده است، و درحال حاضر یك طرح باقیمانده از طرح ملی و عظیم توسعه نیشكر و صنایع جانبی توسط این شركت و در خطه زرخیز خوزستان نیزتوسط این مجموعه در دست اجرا می باشد .
طی بیش از سالها فعالیت در عرصه صنایع مختلف در داخل و خارج كشور ، شركت فالق صنعت به منابعی ارزشمندی چون :

گردآوری بیش از 2500 نفر سال تجربه و سوابق كاری متخصصین مختلف در قالب حضور بیش از 420 نفر پرسنل متعهد ، متخصص و مجرب در حوزه های مختلف ،
ایجاد ارتباطات علمی ـ فنی و تخصصی با بیش از 24 كشور جهان
انعقاد بیش از بیست تفاهم نامه و قراردادهای مشاركت با شركتهای معتبر داخلی و خارجی
دریافت گواهینامه سیستم تضمین كیفیت ISO-9001 در دو ویرایش متوالی 1994 و 2000 ،
اخذ گواهینامه های معتبر داخلی و خارجی از موسسات و نهادهای ذیصلاح،
ایجاد بانكهای اطلاعاتی بروز در زمینه های مختلف فعالیت ،
دریافت گواهینامه نظام مدیریت یكپارچه IMS شامل ISO 9001، ISO 14001 و OHSAS 18001

و نهایتاً ایجاد امكانات سخت افزاری و نرم افزاری و تجهیزات متناسب با افزایش حجم فعالیتهای شركت صورت پذیرفته است . شركت فالق صنعت ضمن گسترش فعالیتهای خود در داخل كشور ، شرایط مناسب جهت نفوذ در بازار حوزه های خاور میانه ، آفریقای شمالی و آمریكای جنوبی را نیز احراز نموده است .
این شركت با تكیه بر سه اصل اطمینان ، دانش و فناوری ، ماموریت خود را در قالب اهتمام به جلب رضایت مشتریان و حفظ منافع سهامداران بر مبنای صداقت و امانت با عنایت به توسعه منابع انسانی و مد نظر قرار دادن توسعه جامعه صنعتی تعریف نموده است .
مدیریت و كلیه پرسنل این مجموعه ، ابرام و اهتمام خود را جهت پیشبرد اهداف شركت فالق صنعت در زمینه های تعریف شده و با رعایت اصول و مبانی ماموریت سازمانی ابراز می‌دارند .

کلمات کلیدی :
شركت فالق صنعت
تعداد دفعات بازدید از لینک : 2930