عنوان : شركت فراورده سازان شایان
آدرس اینترنتی : http://www.fs-shayan.com
توضیحات :
شركت فراورده سازان شایان تولید كننده پیچ و مهره و یراق آلات انتقال و توزیع نیروی برق با چندین سال سابقه در امر تولید نیازهای شركت های انتقال و توزیع نیروی برق در سراسر ایران اكنون به نامی آشنا و عنوانی معتبر در عرصه تولید كنندگان و مصرف كنندگان كالاهای مورد نیاز صنعت برق تبدیل شده است.

اینجانب غلامحسین محمودیان مؤسس و بنیانگذار این واحد تولیدی پیوسته تلاش خویش و همكارانم را معطوف به دو مؤلفه كیفیت و سرعت در امر تولید و نهایتاً رضایت مدیران و مهندسین و استادكاران صنعت انتقال و توزیع برق نموده و همواره در برآورده كردن آرزوهای ملت بزرگ ایران برای خودكفایی و استقلال صنعتی كوشیده ام. اگرچه راهی دشوار پیموده شده ولی اطمینان دارم كه ادامه راه دشوارتر خواهد بود و اگرچه موفقیت هایی كسب شده ولی بی تردید موفقیت های بزرگتری در انتظار ماست.

بدور از شرافت حرفه ای خواهد بود اگر سهم عمده تلاشگران صنعت برق، در بهبود كیفی محصولات این واحد تولیدی را به زبان نیاورم و باید خاطر نسان كنم كه ما این پیشرفت را اگرچه ناچیز است، مدیون رهنمودها و انتقادات و نكته سنجی های مدیران و مهندسین و استادكاران صنعت برق بوده و هركجا كه دری به روی محصولات ناشایست ما بسته شده، روزنه هایی به سوی كالایی مرغوب تر و كیفی تر ما گشوده شده است. ما از نقادی های فنی مصرف كنندگان محصولاتمان نرنجیده ایم و همواره كوشیده ایم تا نه تنها مصرف كنندگان، بلكه تولیدكنندگان همكار نیز به تولیدات ما افتخار كنند. چرا كه خود نیز همواره تحسین گر تولیدكنندگان كالاهای مرغوب ایرانی بوده و هستیم.

آزمایشگاه های معتبر و مورد تأیید وزارت نیرو امكانات مناسبی را جهت تست انواع محصولات صنعتی فراهم نموده است و واحد كنترل كیفیت شركت فراورده سازان شایان امكان استفاده از آن امكانات را در دستور برنامه های كنترل كیفیت تولیدات خویش قرارداده و به شكل ادواری، گزینش و گاهی نیز بنا به درخواست سفارش دهندگان، اقلام در جریان ساخت و ساخته شده را مورد آزمایش های مختلف قرار می دهد.

کلمات کلیدی :
شركت فراورده سازان شایان
تعداد دفعات بازدید از لینک : 2143