عنوان : شرکت روان ارتباط عصر
آدرس اینترنتی : http://www.ravanertebat.com
توضیحات :
شرکت روان ارتباط عصر با بهره گیری از مدیریت و کادر فنی مجرب و تجربیات بین المللی تاسیس و فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت عمده فعالیت خود را در زمینه صنعت موبایل و مخابرات سیار متمرکز نموده است و بویژه در زمینه های تخصصی طراحی و بهینه سازی، نصب و اجرا، نگهداری و تامین تجهیزات سخت افزار و نرم افزار های مورد نیاز صنعت مخابرات سیار موفقیتهایی را کسب نموده است. این شرکت هم اکنون با دردست داشتن تیم های مجرب، پیمانکار اصلی شرکت ایرانسل، هواوی و اریکسون جهت تامین تجهیزات، مدل تیونینگ، طراحی، بهینه سازی، اجرا و پیاده سازی سایت های موبایل و دیتا, مراکز مخابراتی و ... می باشد. در راستای گسترش فعالیتهای بین المللی و استفاده از تکنولوژیهای بروز، شرکت روان ارتباط دارای نمایندگی های شرکت های معتبر خارجی می باشد که با همکاری این شرکتها به ارایه خدمات پیشرفته، تامین تجهیزات، مشاوره و انتقال تکنولوژی پرداخته است.

این شرکت توانائی انجام پروژه ها ی کوتاه و بلند مدت و اجرای نمونه و آزمایشی (پایلوت) را دارد. گروه نرم‌افزار نیز در سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را در زیر مجموعه شرکت روان ارتباط با هدف تولید و توسعه انواع نرم‌افزارهای تحت وب آغاز نمود و بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی توانست با تکیه بر توان فنی و عزم جدی خود، اقدام به تولید محصولات قابل قبولی دربازار نرم‌افزار وب نماید، چنانکه هم در بازارهای داخلی و هم بین المللی نرم افزارهای خاص به شرکت های معتبر دنیا عرضه داشته است.

آموزش و آماده سازی نیروهای دانشگاهی جهت اشتغال به کار نیز از دیگر مواردیست که شرکت اهتمام جدی در این زمینه داشته و نیروهای بسیاری را جذب و یا روانه بازار کار کرده است.

کلمات کلیدی :
AEC، Access Endless Communication
تعداد دفعات بازدید از لینک : 3227